Zobrazuji všechny 4 výsledky

Grilovací pánev litinová 18×26 cm dvojitá

1 851 
Netradiční grilovací dvojpánev ze smaltované litiny pro netradiční přípravu toastů nebo steaků. Pro 1-2 porce. Po rozložení fungují jako dvě samostatné litinové pánve. Bezchybný funkční design od značky LAVA.

Litinová forma kulatá 30 cm – červená

1 871 
Koláčová forma o průměru 30 cm, výšce 5,1 cm v červené barvě je vyrobená kvalitní litiny. Získáte v ní pomocníka pro upečení krásného koláče nebo i dortu, a to nejen sladkého, ale i slaného a můžete ji využít například i na zapečené těstoviny a brambory.  Díky hladkému nepřilnavému povrchu uvnitř v ní nezůstávají žádné zbytky. Tato zapékací forma je ideální pro přípravu, podávání, ale i skladování pokrmů. Je odolná teplotám do + 260°C. Formu je tedy možné používat v troubě, je vhodná pro všechny typy vař...

Litinová grilovací pánev 20×20 cm – červená

1 574 
Mini grilovací pánev o velikosti 20x20 cm zaujme na první pohled svým elegantním červeným designem. Díky použití odolného a robustního litiny značky Lava metal si můžete být jisti dokonalými výsledky při vaření. Litinové nádobí se vyznačuje vynikající tepelnou vodivostí a rovnoměrným rozložením tepla, což zaručuje křupavé a šťavnaté jídlo plné chuti. Tyto pánve jsou vhodné pro použití v troubě až do 280°C a jejich smaltovaný vnitřní povrch umožňuje vaření s minimem tuku a chrání před korozí.

Stojan na litinové nádobí

391 
Litinový stojan na hrnce nebo plotýnky. Průměr 24 cm, výška 5,5 cm. Protiskluzová úprava na spodní části stojanu zabrání posunu na pracovní desce nebo stolu.